30 d. grąžinimo garantija
Pristatymas nuo 0 eur

Garantija

Pirkdami pas mus esate garantuoti, kad prekė yra 100% originali ir jai galioja 2 metų garantija. Garantija yra suteikiama visoms internetinėje parduotuvėje įsigytoms prekėms ir netgi toms, kurioms pardavimo metu buvo teikiamos specialiosios akcijos.

Atspausdinkite skundo (prašymo) formą


Pobierz formularz klikając tutaj


DĖMESIO: jei vienu metu gražinate du ar daugiau užsakymų, kiekvieno užsakymo pakuotę registruokite atskirai, kad turėtų atskirą siuntos etiketę su unikaliu siuntos numeri

Paruoškite siuntą:
1. Dėžutėje supakuokite grąžinamą prekę ir kartu pridėkite užpildytą skundo (prašymo) formą, viską tvarkingai užklijuokite.
2. Siuntą išsiųskite šiuo adresu: Eobuwie.pl S.A. (DPD Lietuva), Terminalo g. 7, LT-54469, Biruliškių km., Kauno raj., Lietuva

EGS platforma

Įgyvendinant Europos Parlamento ir tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo bei Europos parlamento ir tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo Europos Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą: http://ec.europa.eu/odr/. Lietuvoje EGS platforma leidžia nešališkai, nepriklausomai, skaidriai, efektyviai, greitai ir teisingai internetu spręsti nacionalinius ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius tarpvalstybinius vartotojų ir el. prekybą vykdančių verslininkų ginčus. EGS platforma lengva naudotis, prie jos galima prisijungti visų rūšių įrenginiais. Platforma yra daugiakalbė. Taip pat primena, kad el. pašto adresas, kuriuo galite su mumis susisiekti, yra info@eavalyne.lt.PASTABA! Visos gautos DPD Lietuva terminale grąžinamos prekės, surenkamos ir vežamos atgal į eobuwie.pl sandėlį Lenkijoje (Nowa g. 9, 66-002 Zieliona Gura, Lenkija). Klientas apie prekių gavimą informuojamas el. paštu.
Į viršų
«
»