Prekių krepšelis  (0)

Kaip išsirinkti tinkamą batų dydį?

Priklausomai nuo avalynės gamintojų, vidpadžių ilgiai gali skirtis, todėl pateikta lentelė yra tik informacinio pobūdžio.

„Parodykite mums savo batus ir mes Jums pasakysime ar jie buvo tinkamai parinkti!”

 

Ar prisimenate vienos gražios Pelenės istoriją? Tikriausiai taip, nes kas iš mūsų nepergyveno dėl jos... Bet siūlome pereiti prie esmės, o tiksliau prie svarbiausios pasakos akimirkos, kurioje Pelenė, bėgdama iš puotos, pameta batelį. Kaip galvojate kodėl? Ar todėl, kad gražios merginos istorija pasibaigtų laimingai? O gal priežastis yra kitokia: pameta, nes batas nebuvo tinkamai parinktas?

Svajojate apie naujus batus? Nusipirkite juos pas Mus! Nepasigailėsite!

Tam, kad netaptumėte netinkamai parinktų batų „auka“ ir mūsų batų pirkimo istorija pasibaigtų laimingai, nutarėme pateikti Jums tris pagrindines batų pirkimo taisykles. Šios taisyklės, mūsų nuomone, bus naudingos kiekvienam, nepriklausomai nuo pirkėjo amžiaus, lyties, pomėgių, lūkesčių ir t.t.

Taisyklė Nr.1: pažiūrėkite, koks dydis užrašytas ant Jūsų avimų batų ir, jeigu jis yra Jums tinkamas, likite prie jo;

Taisyklė Nr.2: išmatuokite vidpadžio ilgį*;

Taisyklė Nr.3: išmatuokite savo pėdos ilgį*.

*Pateiktoje lentelėje patikrinkite gautą vidpadžio (taisyklė Nr.2) arba pėdos (taisyklė Nr.3) ilgį ir sužinokite savo batų dydį. Pastaba: lentelė galioja konkrečiam modeliui!

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

Mes tikimės, kad šios trys „auksinės taisyklės“ leis Jums išsirinkti tokią batų porą, kuri ne tik papuoš Jūsų kojas, bet ir užtikrins komfortą kiekviename žingsnyje. Todėl: „parodykite kitiems pas mus įsigytus batus ir jie Jums pasakys, kad dabar jie yra tinkamai parinkti!“

Į viršų
«
»