Eavalyne.lt ir koronovirusas: svarbiausia saugumas!

Susidūrę su koronoviruso grėsme, mes visi turime pritaikyti savo veiksmus taip, kad būtų apsaugoti aplinkiniai žmonės. Mums labai svarbu, kad galėtumėte apsipirkti patogiausiu ir saugiausiu būdu. Bet pirmiausia turime rūpintis savo darbuotojais.

Mes įdiegėme apsaugos priemones, skirtas apsaugoti ruošiamas siuntas.

 

Saugumo procedūras pritaikėme prie naujų darbo sąlygų, todėl šiuo metu prekės paruošiamos ir išsiunčiamos per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo ir užregistravimo mūsų sistemoje. Užsakymo įvykdymo terminas užtrunka iki 7 dienų.

Šiuo sunkiu laikotarpiu maloniai prašome Jūsų supratimo ir kantrybės!

 

Rūpindamiesi jūsų ir mūsų partnerių (kurjerio tarnybos) saugumu, mes primygtinai rekomenduojame:

 

Plintant koronaviruso pandemijai, susidomėjimas pirkiniais internetu auga. Mes dirbame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, pamainų grafiku, kad užsakymai būtų tvarkomi taip sklandžiai ir efektyviai, kaip ir anksčiau.

Įvedėme papildomas apsaugos priemones savo darbuotojams, gaminiams ir siuntoms. Nepriklausomai nuo to, kokia reikli situacija bus, mes stengsimės dėl jūsų - mūsų klientų ir toliau teiksime aukštą paslaugų kokybę. Tačiau šiuo metu mūsų prioritetas yra rūpinimasis savo darbuotojais.

Nuolat sekame oficialius sanitarinių institucijų ir įstaigų rekomendacijas, kurias nedelsdami įgyvendiname. Mes informuosime jus apie visus pakeitimus.

Tuo pat metu įgyvendiname nemažai veiksmų, kurie padeda sustabdyti viruso plėtrą ir taip pat norime informuoti apie socialinio apribojimo (social distancing) principo įgyvendinimą.

Mes skatiname visus klientus laikytis prevencinių procedūrų ir likti namuose tol, kol pandemijos grėsmė praeis.

Į viršų
«
»