Prekių krepšelis  (0)

Pristatymo kainos mūsų parduotuvėje:

Norėdami sužinoti siuntimo išlaidas į kitas šalis, prašome susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo Biuru, kuris įvertins pristatymo kainą.

SVARBU! Dėl nuo 2020.11.07 įvesto karantino šalyje keičiama siuntų pristatymo tvarka.

Siuntos asmenims, esantiems saviizoliacijoje, bus pristatomos laikantis visų saugumo reikalavimų. Atsiimant siuntas nebus galimybės atsiskaityti nei grynaisiais, nei banko kortele, todėl Klientams, kurie yra saviizoliacijoje rekomenduojame siųsti siuntas į paštomatą. Tuomet bet kuris artimas asmuo turėdamas PIN kodą galės atsiimti siuntą. Jei siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, prašome iš anksto apie tai informuoti kurjerį ir nukreipti siuntą į pasirinktą paštomatą.

Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

Laikinai nebus galimybės išsiųsti ir atsiimti siuntų iš siuntų skirstymo centrų (depų), išskyrus Vilniaus, Kauno ir Panevėžio terminalus. Juose ir toliau galėsite išsiųsti ir atsiimti siuntas.

Pagrindinės saugumo priemonės toliau galioja visoje Lietuvoje:

Į viršų
«
»