Trūksta informacijos, kurios ieškote? O gal turite pastabų dėl produkto nuotraukų? Praneškite mums
Pasistengsime kuo greičiau atsižvelgti į Jūsų pasiūlymą.
Klientų atsiliepimai (1)
5/55 iš 5
Įvertinimas: 5 iš 5
Kristina
2022-09-14
Šilti vidpadžiai. Net su plona kojine nėra šalta. Švelnūs, nėra itin stori, todėl patogiai įsideda į batą. Apačioje folija, kuri nepraleidžia šalčio ir drėgmės. Kokybiškas apsiuvas.